W najbliższą sobotę 5 marca w Rzeszowie, o godzinie 17:00 w auli Uniwersytetu Rzeszowskiego (Aleja T. Rejtana 16c) odbędzie się kolejne, trzecie już spotkanie z cyklu InUp Startup Academy. Bilety są dostępne www.isa3.evenea.pl. Rejestracji na spotkania można dokonać pod adresem: www.inup.pl/isa
Prelegenci:
„Inwestycje funduszy VC”
Dominik Majewski – menadżer inwestycyjny Satus Venture, związany z rynkiem venture capital od niemal 10 lat, odpowiedzialny za działania operacyjne, w tym analizę projektów inwestycyjnych, wdrażanie, monitoring i wycenę inwestycji. Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w banku, a także firmach doradztwa finansowego oraz biznesowego. Zasiadał w radach nadzorczych spółek z sektora elektroniki, IT, edukacji i rozrywki.
„Jak zaprezentować się przed inwestorem?”
Dr Marta Czyżewska, dyrektor Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania oraz menedżer zarządzający funduszem zalążkowym InnoFund. Koordynuje prace Komitetu Inwestycyjnego, odpowiada za opracowywanie biznes planów, budżetowanie, analizy finansowe, marketingowe, audyty przedsiębiorstw, analizy due dilligence, aspekty prawne i podatkowe dotyczące inwestycji venture capital oraz sprawuje nadzór nad spółkami portfelowymi funduszu. Zajmuje się działalnością szkoleniową i doradczą. Opracowała wiele ekspertyz i analiz, raportów rozwojowych dla różnych instytucji i przedsiębiorstw. Prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rachunkowości finansowej, zarządczej, controllingu (także w SAP ERP), analizy finansowej oraz innowacyjnej przedsiębiorczości w języku polskim i angielskim.Pracę doktorską obroniła w 2006 roku w Szkole Głównej Handlowej nt. „Fundusze private equity w finansowaniu przedsięwzięć o wysokim ryzyku”.
„Pseudo-inwestorzy – 800 000 zł za pół firmy. Czy tędy droga?
Vadym Melnyk – CEO & Founder Cervi Robotics, firmy która specjalizuje się w robotyce, produkcji dronów, Cloud Computing oraz zaawansowanych systemach informatycznych opartych o przetwarzanie dużej ilości informacji. Zwycięzca międzynarodowych konkursów, Microsoft Student Partner.
Warsztaty – Budowanie modeli biznesowych cz. 3 w oparciu o „Business Model Canvas”
Prowadzący: Paulina Kawa – kobieta z pasją, trenerka, właścicielka firmy Life Roots, organizatorka i koordynatorka wielu spotkań, szkoleń i warsztatów, na których pomaga ludziom w osiąganiu ich celów. Współtwórczyni projektu Poznaj Smak Zdrowia – warsztatów zdrowego odżywiania. Pasjonuje się rozwojem osobistym, dąży do uzyskania równowagi ciała i ducha; propaguje świadomą profilaktykę zdrowia i zdrowy styl życia. Manager w firmie Royal Group sp. z o.o., kieruje zespołem kilkudziesięciu osób. Daniel Dereniowski – pomysłodawca Podkarpackiej Koalicji Startupów „INUP”, ambasador fundacji „Startup Poland” w województwie Podkarpackim, Członek Zarządu Polskiego Klastra Badań Internetu Rzeczy, Pracownik Centrum Innowacji i Przedsiębiorczości WSIiZ. Zawodowo zajmuje się doradzeniem osobom planującym prowadzenie biznesu. Zainteresowania naukowe dotyczą tematyki bezpieczeństwa informacji w przedsiębiorstwach.
źrodło: gospodarkaPodkarpacka.pl
- Przejdź do - aktualność Poprzednia
- Przejdź do - aktualność Następna
- Pobierz artykuł w formie pliku Pdf
- Drukuj treść tego artykułu
- Powrót do poprzedniej strony
- Wypowiedz się na stronie Kontakt